s

Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxitssa periculiser ex, nihil expetendis in mei eis an pericula es aperiri.

Bilinçaltı Temizliği Meditasyonu

Kötü duygularınızı ve fikirlerinizi iyiliğe gömmek için Kum Terapisini kullanın.

Başarısız bir ilişkiden sonra, düşük özgüven, incinmiş duygular ve kötü düşüncelerin birikmiş enkazını temizlemenin en güçlü ve güvenilir yollarından biri bilinçaltı temizliği meditasyonu uygulamasıdır. Bu nedenle, meditasyon ile bilinçaltınızı yıkıcı duygu ve fikirlerden arındırırken bir yandan sizi iyi hislerle doldurmak için manyetik kum terapisiyle destekliyorum.

Siyah Manyetik Kum.

Siyah Manyetik Kumun sakinleştirici etkileri negatif enerjileriniz üzerinde etkisini gösterirken, bilinçaltı zihninize dokunarak sizi daha fazla öz farkındalığa ve daha iyi karar vermeye yönlendiriyorum.

Geçmişten gelen tüm olumsuz düşüncelerinizin, duygularınızın ve alışkanlıklarınızın yerleştiği bilinçaltı zihninize nasıl erişeceğinizi ve onları nasıl yönetip ortadan kaldıracağınızı gösteriyorum.

Bilinçaltı Temizliği Meditasyonu Nasıl Çalışır?

Siz kum terapisinde stresinizi serbest bırakmaya ve manyetik kumlara aktarmaya odaklanırken, ben de uzun süredir zihninizde saklanan sorunlara odaklanıyorum. Meditasyon konumuna geçtikten sonra, beynimizi biriktirdiğimiz tüm kötü niyet ve kızgınlıklardan arındırma sürecine başlıyoruz. Sonunda, bu olumsuz fikirlerin beynimizde bir kez daha kök salmasını önlemek için bilinçli egzersizler yapıyoruz. Bu yöntem etkilidir çünkü kalıcı ve hızlı bir çözüm sağlar.

Bu aktiviteyi yaptıktan sonra kendinizi daha odaklanmış, enerjik, mutlu ve başkalarıyla etkili bir şekilde iletişim kurabilen biri olarak hissedeceksiniz.

Bilinçaltı temizliği meditasyonu ve kum terapisi birer psikoterapi değildir. Bilinçaltınızdaki olumsuz duygu ve düşünceleri ortaya çıkarmanızı sağlayan yüksek bir farkındalık çalışmasıdır.

Kimler Katılmalı?

 • İlişkilerinde güvensizlik ve iletişimsizlik olanlar.

 • Artık kaybetme korkusu nedeniyle taviz vermek istemeyenler.

 • Karşısındaki partneri dunyadaki tek insan olarak görenler.

 • Kendi degerinin farkına varmak isteyenler.

 • Önceliği kendisine vermek isteyeneler.

 • İlişkide saçını süpürge edip terkedilen, süpürgesiyle başbaşa kalanlar.

 • Annem / Babam gibi olmayacağım diyenler.

 • Dışarıda daha iyisini mi bulacağım diyerek devam edenler.

 • Annem babam üzülmesin diye seçimleri onlara bırakanlar.

 • Herşeyi ben yaparım sarmalına düşüp yorulanlar.

 • Öfke ve kızgınlıktan kurtulup pozitif olmak isteyenler.

s

Önemli Not: Suzan Ateş Koçluk ve Danışmanlık’ta verilen hizmetlerin hiçbiri tanı ve tedavi amaçlı değildir. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup, verilen bilgiler hiçbir şekilde başka amaçlar için kullanılamaz. Hizmetlerinden tamamen sağlıklı ve üretkenlik alanında bireyler yararlanabilmektedir. Tanı ve tedavi uzman ve doktorlar tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Tüm hastalıklarınız, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için lütfen ilgili hekim & uzmanlara danışın